Diesel Applicator Spray Zobacz większe

Diesel Applicator Spray

P1911

Nowy produkt

Spray do czyszczenia układu dolotowego Diesla 400ml

Więcej szczegółów

Realizacja do 3 dni

45,90 zł brutto

Więcej informacji

Preparat do czyszczenia układu zasysania w silnikach diesla

Czyści układ dolotowy podczas pracy silnika, a także smaruje i zabezpiecza. Szczególnie rekomendowany do silników turbodoładowanych

Właściwości

Do czyszczenia układu zasysania w silnikach diesla. Тen  preparat przepływa przez układ zasysania, oczyszczając dysze ssące, turbiny , zawory wylotowe i komory spalania. Usuwa zanieczyszczenia, naloty smoliste Dzięki temu uzyskuje się lepszą pracę silnika, zmniejsza zużycie paliwa i redukcję spalin.

Zastosowanie

Przed użyciem wstrząsnąć. Nadaje się do wszystkich silników diesla. Preparat należy wpryskać do układu zasysania, przy pracującym i nagrzanym silniku diesla. Przy równomiernej/ spokojnej pracy silnika należy wpryskać preparat równomiernie do rury ssącej, przy niespokojnej pracy silnika w krótkich dawkach rozpylania. Uwaga: podczas stosowania preparatu silnik musi osiągać średnią ilość obrotów (2000-2500 U/min).

Uwaga:

Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz temperaturą powyżej 50 stopni C. Po skończeniu preparatu pojemnik także chronić przed ogniem i zniszczeniem. Nie rozpylać w stronę ognia i na rozżarzone ciała stałe. Przechowywać z dala od źródła ognia- nie palić papierosów podczas rozpylania. Środek łatwopalny. Chronić przed dziećmi. Podrażnia skórę. Środek szkodliwy dla zdrowia przy wdychaniu i kontakcie ze skórą. Zagrożenie poważnego uszczerbku na zdrowiu w przypadku długotrwałego stosowania i wdychania.

Szkodliwy dla organizmów żyjących w wodzie, w akwenach może wywołać długotrwałe szkodliwe skutki. Nie wdychać oparów aerozolu. Stosować jedynie w dobrze wywietrzonych strefach.

Zaleca się przy użyciu preparatu stosować ubiór i rękawice ochronne.

Zawiera:  Xylol (o.m.p ), > 30 % węglowodory alifatyczne, > 30% węglowodory aromatyczne/-