Obniżka! Radiator Stop Leak Zobacz większe

Tylko online

Radiator Stop Leak 28 szt

P1601

Nowy produkt

Preparat do usuwania nieszczelności w chłodnicy, 375ml

Więcej szczegółów

Realizacja do 3 dni

1 182,31 zł brutto

-15%

1 390,96 zł brutto

Więcej informacji

Właściwości

Preparat PRO- TEC do niwelowania sączeń z chłodnicyRADIATOR STOP LEAK  jest zalecany do wszystkich silników z chłodzeniem wodnym. Można go mieszać z wszystkimi dostępnymi na rynku środkami chroniącymi przed mrozem.

Zatyka skutecznie wszystkie sączenia w chłodnicy, pompach wodnych, nagrzewnicach, pompach odwadniających, zaworach sterujących ogrzewaniem a nawet w połączeniach giętkich. Zaleca się użycie prewencyjne preparatu. Produkt zwiększa bezpieczeństwo przy eksploatacji samochodu i przedłuża jego sprawność. Produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ wstrzymuje wycieki z układu chłodzenia.

Sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząsnąć !

Zaleca się dodanie preparatu do płynu chłodzącego, włączenie silnika i  w razie konieczności otwarcie zaworu grzewczego. Po skutecznym przeprowadzeniu procesu należy sprawdzić poziom płynu chłodzącego. Preparat wystarcza na 5-10 litrów płynu chłodzącego. W przypadku uzupełniania płynu należy na każdy litr płynu chłodzącego wlać 50 ml preparatu. Nie zawiera substancji trujących i podrażniających.

Chronić przed dziećmi. Zawiera: środki konserwujące/-