TEXA TXT's TRUCK

Nowy produkt

Tester diagnostyczny do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, naczep i przyczep

Więcej szczegółów

Realizacja do 7 dni

15 405,75 zł brutto

Opis

Koszt dostawy W cenie

Więcej informacji

Obecnie narzędzia diagnostyczne są częścią podstawowego wyposażenia każdego warsztatu. Jakakolwiek naprawa wymaga konfiguracji i aktywacji obecnie możliwej do wykonania tylko poprzez narzędzie diagnostyczne.
Nawet przeglądy czy okresowe serwisowanie wymagają użycia sprzętu diagnostycznego do gaszenia kontrolek serwisowych, kontroli sprawności układów czy też aktywacji różnych systemów.
NAVIGATOR TXTs 26pin jest najnowszym diagnostycznym interfejsem wielomarkowym TEXA; to potężne narzędzie autodiagnostyczne i diagnostyczne. Podłączane jest bezpośrednio do gniazda diagnostycznego pojazdu i komunikuje się przez Bluetooth z z jednostkami wyświetlającymi takimi jak AXONE 4, AXONE 4 Mini, MULTI PEGASO lub PC Windows.

TXTs jest najbardziej kompletnym i wszechstronnym narzędziem gamy NAVIGATOR'ów i jest w stanie wykonać diagnostykę wszystkich typów pojazdów (samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych oraz silników sprzętu motorowodnego). Brak ograniczeń narzucanych przez kable połączeniowe pozwala użytkownikowi wykonać wszystkie testy diagnostyczne z pełną swobodą przemieszczania się w warsztacie i wokół pojazdu

NAVIGATOR TXTs umożliwia wykonanie testów autodiagnostycznych, wśród których są: odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów systemu i stanów aktywacji, regulacje i konfiguracje, gaszenie kontrolek serwisowych i poduszek powietrznych, konfiguracje centralek, konfiguracje kluczyków i pilotów.

Interfejs użytkownika IDC5 jest niezwykle intuicyjny dzięki pionowemu menu, które daje natychmiastowy dostęp do podstawowych funkcji autodiagnostyki: Parametry, BŁĘDY, STANY, INFO ECU, AKTYWACJE, REGULACJE. Dzięki przyciskowi "POMOC AUTODIAGNOSTYKI", użytkownik może zobaczyć kartę i uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienia na temat funkcji, które można wykorzystać w diagnostyce, lub poznać szczegółowo wybrany system.

Funkcje diagnostyczne:

Odczyt kodów błędów
Kasowanie kodów błędów
Identyfikacja jednostki sterującej
Odczyt parametrów na bieżąco
Wysterowanie elementami wykonawczymi
Kodowanie, adaptacje, programowanie
Kasowanie inspekcji serwisowych

Strona PARAMETRY/ STANY wejść i wyjść
zarządzanych przez ECU wyświetla
dane numerycznie i graficznie.


 

Strona REGULACJE daje możliwość
wykonywania funkcji kalibracji, inicjowania i programowania
dostępnych w systemie, pozwalając na zakończenie naprawy.Strona AKTYWACJE to opcja
testów funkcjonowania elementów wykonawczych z możliwością ich
graficznej prezentacji na ekranie.Strona BŁĘDY to opcja obrazująca listę problemów/
błędów zapisanych w ECU, wraz z informacjami
dotyczącymi ich charakteru.