CDIF/3 Expert + Tablet Zobacz większe

Tylko online

CDIF/3 Expert + Tablet

Nowy produkt

Uniwersalny tester diagnostyczny do diagnostyki samochodów osobowych

Więcej szczegółów

Realizacja do 5 dni

8 100,00 zł brutto

Więcej informacji

CDIF/3, który pojawił się na rynku w listopadzie 2013, jest odpowiedzią na współczesne potrzeby rynku diagnostycznego. Dzięki uważnej i bliskiej współpracy z mechanikami samochodowymi

udało się stworzyć niezwykle nowoczesny i perspektywiczny tester, który z wielkim zapasem spełnia oczekiwania współczesnych warsztatów samochodowych. Każdy interfejs CDIF/3 posiada obsługę łączności bezprzewodowej WiFi w standardach 802.11b/g/n.

Zewnętrzna, stała antena o dużej skuteczności i wytrzymałości zapewnia urządzeniu bardzo dobry zasięg, co przekłada się na wygodę pracy bez zbędnych kabli. Obsługa standardu „n” zapewnia szybkość i niezawodność połączenia bezprzewodowego. Ponadto, CDIF/3 wyposażony został w

czytelny, kolorowy wyświetlacz LCD TFT obsługiwany dotykowo, złącze kart MicroSD umożliwiające rejestrację dużej ilości danych diagnostycznych oraz wbudowany mikrofon idealny do testu drogowego.

 

Antena Wi-Fi

Wbudowana antena WiFi zapewnia doskonały zasięg w zamkniętych pomieszczeniach. W terenie otwartym zasięg sięgać może nawet 300m. Dzięki wykorzystaniu standardu "n" komunikacja jest szybka i pewna!

Dotykowy wyświetlacz

Każde urządzenie wyposażone jest w dotykowy wyświetlacz 4.3’’. Dzięki niemu podstawowe funkcje diagnostyczne dostępne są bez konieczności podłączenia komputera, a obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Ergonomiczny kształt

Dzięki ergonomicznemu kształtowi obudowy, CDIF/3 pewnie leży w dłoni i jest wygodny w użyciu. Solidna, aluminiowa obudowa jest odporna na ciężkie warunki pracy w warsztacie

Intuicyjne oznaczenia

Podłączenie jeszcze nigdy nie było tak proste. CDIF/3 posiada tylko dwa złącza. USB do połączenia z komputerem (jeżeli nie korzystasz z połączenia WiFi) oraz złącze diagnostyczne do połączenia z samochodem. 

Wbudowany mikrofon

Test drogowy w pojedynkę? Podłącz CDIF/3 do samochodu i jedź. Podczas jazdy system będzie rejestrował wszelkie dane diagnostyczne oraz Twój komentarz do tego, co w danej chwili dzieje się z pojazdem. Nie potrzebujesz odwracać uwagi od sytuacji na drodze, dzięki czemu teraz test drogowy można wykonać bezpiecznie bez udziału pomocnika

Karta SD

CDIF/3 został wyposażony w kartę SD, co umożliwia rejestrację dużej ilości danych diagnostycznych oraz uruchamianie samodzielnych programów diagnostycznych.

Trzy wysokiej jakości narzędzia

CDIF/3 Expert poza standardową funkcjonalnością CDIF/3 oferuje trzy bardzo rozbudowane narzędzia - sterownik, oscyloskop i generator. Funkcje znane z CDIF/2 zostały tutaj znacznie rozbudowane, przez co użytkownik CDIF/3 Expert może z rezygnować z osobnych dotąd narzędzi na rzecz jednego, uniwersalnego przyrządu. 

Uniwersalność

Narzędzia sterownika, oscyloskopu i generatora dostępne są na sześciu złączach, które w inteligentny sposób zmieniają swoją funkcjonalność tak, aby spełnić oczekiwania użytkownika. W ten sposób unikniesz plątaniny przewodów, podłączenie stanie się przejrzyste, a korzystanie z CDIF/3 Expert łatwiejsze.

 

Blokada przed kradzieżą

CDIF/3 Expert, podobnie jak CDIF/3, posiada slot zabezpieczający zgodny z Kensington Lock(r), umożliwiający podłączenie popularnych i łatwo dostępnych blokad przeciwkradzieżowych. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że osoba niepowołana wykorzysta chwilę Twojej nieuwagi. Za pomocą blokady możesz połączyć CDIF/3 np. z wózkiem lub stołem warsztatowym

Zestaw zawiera:

 • interfejs diagnostyczny CDIF/3
 • oprogramowanie oraz instrukcja
 • kabel USB
 • adapter J1962 16-pin (podłączany bezpośrednio pod CDIF/3)
 • karta pamięci microSD 4GB
 • kabel zasilający do oscyloskopu, generatora i sterownika
 • podstawowy zestaw kabli pomiarowych i sterujących:
  • Dwa przewody pomiarowe 1,5m z sondą (czarny i czerwony)
  • Dwa krokodylki (czarny i czerwony)
 • plecak CDIF/3
 • tablet 10"
 • pół roku aktualizacji