Nano Engine Protect & Seal Zobacz większe

Nano Engine Protect & Seal

P9201

Nowy produkt

Preparat do ochrony wewnętrznej silnika przy użyciu nanotechnologi 375 ml

Więcej szczegółów

Realizacja do 3 dni

76,68 zł brutto

Więcej informacji

PRO-TEC Nano zabezpieczenie powierzchni wewnętrznej silnika & ochrona jest stosowany we wszystkich silnikach diesla i benzynowych zarówno common rail jak i pompowtryskach, zalecany dla silników  turbo, z katalizatorem spalin i z  filtrem cząstek stałych.

Produkt wytwarza wysoce aktywną barierę nano w oleju, która chroni wszystkie wewnętrzne powierzchnie w silnikach i agregatach- jak w obiegu oleju, automatycznej i stopniowej skrzyni biegów, przekładniach, w mechanizmach różnicowych/ dyferencjałach, w układach transmisyjnych. Preparat konserwuje uszczelki, O-pierścienie oraz elastyczne uszczelniania osi.

 

Dzięki zastosowaniu tego produktu uzyskujemy:

- aktywną wysoką ochronę ścierania/ zużycia

- szybszy przepływ oleju przy starcie zimnego silnika

- łagodną i miękką pracę silnika

- zwiększenie efektywności pracy silnika

- dłuższy okres użytkowania agregatów

- redukcję szmerów

- doskonałe właściwości przy pracy silnika „ na sucho"

zastosowanie:

należy stosować w układzie olejowym. Opakowanie wystarcza na 5 l oleju. W przypadku przekładni i mechanizmów różnicowych dozować w stosunku 1:10. Przed zastosowaniem zalecamy czyszczenie obiegów smarowniczych i olejowych środkiem firmy PRO-TEC Engine Flush.

Uwaga:

Środek szkodliwy dla zdrowia, w przypadku połknięcia może spowodować uszkodzenie płuc. Chronić przed dziećmi. W przypadku połknięcia należy natychmiast skontaktować się z lekarzem i okazać mu opakowanie lub etykietę. Zawiera: < 5% fosforany, 5-15 % węglowodory alifatyczne, 15-30% węglowodory halogenowane.