www.automototechnika.com korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
zamknij

PRO TEC ENGINE FLUSH

6 Opinia/opinie
49,68 zł
Brutto
Ilość
Realizacja do 3 dni

Płukanie silnika w silnikach benzynowych i diesla

  • kontakt: 504 171 1830 kontakt: 504 171 1830
  • mail: biuro@automototechnika.com mail: biuro@automototechnika.com

Usuwa zanieczyszczenia i naloty smoliste z układu smarowania. Rozpuszcza węgiel i osady z segmentów tłoka, miski olejowej, kanałów olejowych oraz z górnej strefy cylindra. Neutralizuje szkodliwe kwasy silnika, optymalizuje wydajność silnika, zmniejsza zużycie oleju i paliwa oraz wydłuża czas życia katalizatora. Usuwa z całego układu olejowego nawet najdrobniejsze cząstki brudu rozpuszczając je do molekularnych rozmiarów. Rozpuszczone molekuły utrzymuje w formie płynnej. Podczas pracy chroni silnik przed zużyciem za pomocą silnie smarującej powłoki. Dodatkowo przywraca elastyczność uszczelkom, simeringom oraz uszczelniaczom zaworowym.

Preparat poprawia kompresję silnika

 

Użycie:

dodać do układu olejowego do starego oleju. Przez około 15 minut pozwolić silnikowi pracować na biegu jałowym. Przeprowadzić wymianę oleju wg. zaleceń producenta samochodu.

 

Proporcja:

375 ml na około 6 litrów oleju

Czas pracy:

Około 15 minut

Podstawowe dane:

Pojemność
375ml

toyota avensis 1.8 vvt benzyna

Wszystko OK, towar zgodny z opisem.

1.9TDI

Płukanka moim zdaniem warto używać, gdyż usuwa z silnika cały nagar który się zgromadził.

Pozytywnie zaskoczony

O super właściwościach takiego specyfiku nie trzeba pisać, wystarczy zobaczyć program 101 napraw na TVN Turbo, gdzie pokazany jest efekt działania i na pewno rozwieje on wątpliwości czy warto stosować taki środek.

Engine Flush

Super środek, na pewno warto go stosować 380 tyś w moim audi i zero zużycia oleju, robię płukanie co drugą wymianę oleju, a do nowego oleju leję Oil Booster

civic

Mój mechanik stosuje go co wymianę oleju

Escort 1.6

Użyłem przed wymianą oleju, widać było efekty działania przy spuszczaniu oleju.

Napisz recenzję