www.automototechnika.com korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
zamknij

TEXA TXB EVOLUTION

Interfejs do diagnostyki motocykli

 

telefon: 504 171 830

 

mail: biuro@automototechnika.com

Tester diagnostyczny TEXA z oprogramowaniem do motocykli IDC5 Bike

NAVIGATOR TXB Evolution jest nowym narzędziem TEXA zaprojektowanym z uwzględnieniem specyficznych potrzeb diagnostycznych środowisk BIKE i MARINE. Jego charakterystyka sprzętowa umożliwia mu obsługę wszystkich protokołów aktualnie stosowanych w obu środowiskach, a wbudowane złącze CPC 16-pinowe, pozwala na stosowanie wszystkich kabli diagnostycznych. Niezwykle wydajny interfejs wyposażony został w pamięć SRAM 16 MBit oraz pamięć podręczną NAND Flash równą 8 GBit, co ma ogromne znaczenie ponieważ umożliwia mechanikowi wygodne wgrywanie plików map wtrysku. Obsługiwane standardy CAN zostały poszerzone o możliwość zarządzania CAN single wire (jednoliniową) oraz CAN controller, która pozwala na jednoczesne przeprowadzenie testów diagnostycznych w wielu sieciach.

Poza funkcjami autodiagnostyki “klasycznej”, takimi jak np. odczyt i kasowanie błędów, wyświetlanie parametrów i stanów sterowników, aktywacje, regulacje i konfiguracje podzespołów pojazdu, kasowanie kontrolek, konfiguracje sterowników, NAVIGATOR TXB Evolution umożliwia przeprowadzenie sesji diagnostycznych w trybie “Testy drogowe”, podczas ruchu pojazdu, w celu identyfikacji specyficznych usterek, których wykrycie nie jest możliwe w warunkach warsztatowych. Interfejs zapisuje sytuację, jaka miała miejsce na drodze przekazując nam nie tylko kody usterek, ale również warunki, w których zostały zarejestrowane. Dzięki temu, mechanik może uzyskać szereg dodatkowych informacji ułatwiających identyfikację rzeczywistej usterki, a tym samym wykonać skuteczną naprawę pojazdu po powrocie do warsztatu.

TEXA jest liderem diagnostyki wielomarkowej sektora BIKE (motocykle, skutery, quady, skutery wodne i śnieżne, małe dostawcze) oraz dostawcą urządzenia fabrycznego niektórych wśród najważniejszych marek motocyklowych na świecie, oferując pokrycie marek i modeli gwarantującym możliwość wykonywania napraw 98 % parku pojazdów tego sektora. Również w zakresie sprzętu motorowodnego pokrycie oferowane przez TEXA jest bardzo szerokie i pozwala na wykonywanie napraw skuterów wodnych, silników zaburtowych i pokładowych sprzętu motorowodnego.

TEXA TXB Evolution

Podstawowe dane:

Podgląd parametrów na bieżąco
tak
Sczytywanie kodów błędów
tak
Kasowanie kodów błędów
tak
Wysterowanie elementami wykonawczymi
tak
Kasowanie interwałów olejowych
tak
Programowania
tak / na ile sterownik zezwala