www.automototechnika.com korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
zamknij

PRO TEC RADIATOR STOP LEAK

Uszczelnienie wycieków z układu chłodzenia

 

telefon: 504 171 830

 

mail: biuro@automototechnika.com

Preparat PRO-TEC do niwelowania wycieków z układu chłodzenia RADIATOR STOP LEAK jest zalecany do wszystkich silników z chłodzeniem wodnym. Można go mieszać z wszystkimi dostępnymi na rynku środkami chroniącymi przed mrozem.

Zatyka skutecznie wszystkie sączenia w chłodnicy, pompach wodnych, nagrzewnicach, pompach odwadniających, zaworach sterujących ogrzewaniem a nawet w połączeniach giętkich. Zaleca się użycie prewencyjne preparatu. Produkt zwiększa bezpieczeństwo przy eksploatacji samochodu i przedłuża jego sprawność. Produkt jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ wstrzymuje wycieki z układu chłodzenia.

Sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząsnąć !

Zaleca się dodanie preparatu do płynu chłodzącego, włączenie silnika i w razie konieczności otwarcie zaworu grzewczego. Po skutecznym przeprowadzeniu procesu należy sprawdzić poziom płynu chłodzącego. Preparat wystarcza na 5-10 litrów płynu chłodzącego. W przypadku uzupełniania płynu należy na każdy litr płynu chłodzącego wlać 50 ml preparatu. Nie zawiera substancji trujących i podrażniających.

Pojemność 375ml - wystarczy na 10l płynu chłodniczego

Czas działania:

Podczas pracy silnika

PRO TEC RADIATOR STOP LEAK

Podstawowe dane:

Pojemność
375ml