www.automototechnika.com korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
zamknij

PRO TEC COMMON RAIL SYSTEM CLEAN & PROTECT

55,00 zł
Brutto
Ilość
Realizacja do 3 dni

Czyszczenie układu paliwowego diesla, czyszczenie pomp, wtryskiwaczy

 

telefon: 504 171 830

 

mail: biuro@automototechnika.com

Opracowany do wszystkich silników diesel. Nadaje się również do silników dieslowych z wysokociśnieniowym układem wtrysku w technologii „common rail“ lub wtryskiwaczami.  Spełnia wymagania normatywne najnowszych systemów diesel i jest zalecany do samochodów o wydłużonych terminach serwisu oraz z filtrem cząstek stałych. Preparat przeszedł pomyślnie test HFRR zgodny z normą DIN EN ISO 12156-1. Usuwa nawet najmniejsze cząstki brudu, zapewnia optymalną atomizację, trwałe smarowanie całego systemu, w szczególności przy pompie wysokiego ciśnienia. Zmniejsza zużycie paliwa. Pochłania i usuwa wilgoć.

Sposób użycia:

Dodać do zbiornika paliwa przed napełnieniem, lub do specjalnych urządzeń czyszczących. Jedna puszka 375 ml wystarczy na 80 litrów.

Może być stosowany jako 100% stężenie w układach czyszczących

PRO TEC COMMON RAIL SYSTEM CLEAN & PROTECT

Podstawowe dane:

Pojemność
375ml

Komentarze

Oceń 

Naprawdę czyści

Skuteczność działania preparatu widać za pomocą testera diagnostycznego porównując korekty czasów otwarcia wtryskiwaczy przed i po zastosowaniu.

Oceń 

Toyota Avensis

Wlewam u siebie dodatek do common rail co kilka tankowań po korek i widzę delikatną różnicę w spalaniu, po zalaniu spali troszkę więcej bo wyciągnie wodę, ale oczyści wszystko a na następnym baku już jest różnica ok 0,3 - 0,5 litra na setkę. Kilka razy wlałem dodatek diesel system super cleaner i efekt był podobny, mam jeszcze wrażenie że po wlaniu tych dodatków silnik chodzi ciszej.

Napisz swoją opinię

PRO TEC COMMON RAIL SYSTEM CLEAN & PROTECT

Czyszczenie układu paliwowego diesla, czyszczenie pomp, wtryskiwaczy

Napisz swoją opinię