www.automototechnika.com korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
zamknij

PRO TEC LPG SYSTEM CLEAN & PROTECT

Adapter podłączeniowy

Czyszczenie układu LPG, czyszczenie wtrysków LPG

 

telefon: 504 171 830

 

mail: biuro@automototechnika.com

Właściwości

Skuteczny specyfik do stosowania w pojazdach zasilanych ciekłym gazem (LPG). Produkt znacznie zmniejsza zużycie, optymalnie zabezpiecza przed stukaniem zaworów, pochłania szkodliwą wilgoć i zabezpiecza instalację gazową przed korozją. Preparat eliminuje osadzanie się nagaru. Zapobiega utlenianiu  i skraplaniu się gazu podczas postoju.

Zastosowanie

W samochodach z instalacją gazową należy dodać do zbiornika gazu. Zaleca się regularne dodawanie do układu paliwowego przed tankowaniem co 3- 4 miesiące lub po przebytych 10,000 km. Należy postępować następująco: do prawie pustego zbiornika gazu przyłączyć adapter/ przystawkę preparatu, następnie połączyć adapter z zaworem ączeniu ze stosowaniem preparatu: PETROL SYSTEM CLEANER LPG -

preparat likwidujący cząstki zanieczyszczeń w układzie lpg.

Zużycie: 120 ml preparatu wystarcza na 50 litrów paliwa- gazu.

Zbiornik z gazem musi być pusty. Przed użyciem wstrząsnąć. Odwrócić pojemnik spodem do góry. Przez 35-40 sekund naciskać przycisk pojemnika preparatu do momentu aż pojemnik będzie całkiem opróżniony. Następnie odłączyć adapter/przystawkę od zbiornika i rozpocząć proces tankowania gazu.

Uwaga:

Środek czyszczący w płynie- nie jest zamiennikiem paliwa ! łatwopalny.

Adapter połączeniowy w opcji

PRO TEC LPG SYSTEM CLEAN & PROTECT

Podstawowe dane:

Pojemność
120ml