Od dnia 12-08 do dnia 27-08 z powodu urlou, zamówienia i serwisy urządzeń nie będą realizowane.
Za utrudnienia przepraszamy.
 

www.automototechnika.com korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
zamknij

PRO TEC PETROL SYSTEM CLEANR LPG

52,91 zł
Brutto Dostawa do 2 dni
Ilość
Realizacja do 3 dni

Czyszczenie układu paliwowego

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady realizacji Zasady realizacji

Aplikacja do zbiornika paliwa / benzyna

Właściwości:

Ten doskonały preparat został opracowany specjalnie do pojazdów poruszających się na gazie (LPG). Skutecznie likwiduje nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń i nalotów smolistych w komorze spalania (Efekt przeczyszczający). Аktywne substancje smarujące gwarantują pewne zabezpieczenie zaworów i wtryskiwaczy przed zużyciem i korozją. Redukuje zużycie paliwa i emisję spalin, przedłużając sprawność silnika. Stałe stosowanie preparatu zapewnia większą stabilność procesu spalania.

Sposób użycia

Należy dodać do zbiornika paliwa/ benzyna  w pojazdach napędzanych LPG. Należy stosować regularnie co 3-4 miesiące lub po przejechaniu 10000 km. Dodaje się do układu paliwowego przed zatankowaniem. Dla uzyskania lepszych wyników zaleca się stosowanie przemienne z preparatem chroniącym do układu LPG. ( LPG System Clean & Protect). 375 ml wystarcza na 80 litrów paliwa.

Czas działania

Działa w czasie pracy silnika.

PRO TEC PETROL SYSTEM CLEANR LPG

Opis

Pojemność
375ml