www.automototechnika.com korzysta z plików cookie  (tzw"ciasteczek")

Więcej informacji o plikach cookie, oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się tutaj ,oraz w stopce na naszej stronie.
zamknij

PRO TEC OXICAT Oxygen Sensor and Catalytic Converter Cleaner

Usuwa nagromadzoną sadzę i siarkę z całego układu wydechowego, zwłaszcza w obszarze katalizatora, czujnika lambda, turbosprężarki i zaworu EGR.

 

telefon: 504 171 830

 

mail: biuro@automototechnika.com

OXICAT

To specjalnie opracowany, wysoko wydajny środek czyszczący. Zapewnia trwałe i skuteczne usuwanie nagromadzonej sadzy i siarki w całym układzie wydechowym. Zwłaszcza w obszarze katalizatora, czujnika lambda, turbosprężarki i zaworu EGR. Dzięki regularnemu używaniu zapewnia ochronę przed ponownym zanieczyszczeniem, Zmniejsza dodatkowo zużycie paliwa, optymalizuje osiągi silnika i zapewnia prawidłowe działanie katalizatora i czujnika lambda. Przekracza większość dotychczasowych standardów ekologicznych.

  • Usuwa istniejące zanieczyszczenia
  • Zapewnia ochronę nawet przed ciężkim zabrudzeniem przy regularnym używaniu
  • Zapewnia optymalne osiągi silnika
  • Zapewnienie właściwe działanie czujnika tlenu / katalizatora / turbosprężarki i zaworu EGR

DLACZEGO OXICAT?
Z biegiem czasu, ciągłe zanieczyszczanie zainstalowanych elementów układu wydechowego (takich jak katalizator, czujnik tlenu, turbosprężarka i zawór EGR) znacznie zwiększa zużycie paliwa i emisję szkodliwych gazów spalinowych. Ponadto,  zauważalnie pogarsza się wydajność silnika. Problemy te występują we wszystkich pojazdach (zwłaszcza tych pracujących na krótkich dystansach), a także w pojazdach z recyrkulacją spalin, wtryskiem bezpośrednim i turbosprężarką. OXICAT skutecznie eliminuje te problemy.

PRO TEC OXICAT